Esias Thorén oljemålning

Esias Thorén oljemålning
Esias Thorén oljemålning
Esias Thorén oljemålning
Esias Thorén oljemålning
Esias Thorén oljemålning
Esias Thorén oljemålning
Esias Thorén oljemålning
Esias Thorén oljemålning

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981): "Akvarium", signerad E Thorén, olja på pannå, 38x46 cm

753950

2020-03-28