Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
VINKYLARE, 1900-tal, sannolikt Frankrike, pläter, hänklar i form av musselskal, mynningens kant med pärlbård, diameter ca 21, höjd ca 20 cm
Zustandsbeschreibung
Invändigt med slitage
753985
2020-03-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner