Fat och skålar Kina

Fat och skålar Kina
Fat och skålar Kina
Fat och skålar Kina
Fat och skålar Kina
Fat och skålar Kina
Fat och skålar Kina
Fat och skålar Kina
Fat och skålar Kina
Fat och skålar Kina
Fat och skålar Kina

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, SKÅLAR, 6 dlr., silver, Asien, 1900-tal, diameter ca 6-15 cm, ca 300 g

Smärre slitage

754004

2020-03-28