Jukka Mäkelä

Jukka Mäkelä
Jukka Mäkelä
Jukka Mäkelä
Jukka Mäkelä
Jukka Mäkelä
Jukka Mäkelä
Jukka Mäkelä
Jukka Mäkelä

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JUKKA MÄKELÄ (Finland, 1949-2018): Komposition, signerad och daterad a tergo Jukka Mäkelä -95, monotypi, bladmått 28x47 cm

754005

2020-03-29