Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JUKKA MÄKELÄ (Finland, 1949-2018): Komposition, signerad och daterad a tergo Jukka Mäkelä -95, monotypi, bladmått 28x47 cm
754007
2020-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här