Fåtölj fotpall 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJ, med FOTPALL, 1900-talets andra hälft, oxblodsfärgat skinn, djuphäftade, pärlspikning, sitthöjd ca 40 cm

Klädsel med slitage

754013

2020-03-25