Axel Hamborn oljemålning

Axel Hamborn oljemålning
Axel Hamborn oljemålning
Axel Hamborn oljemålning
Axel Hamborn oljemålning
Axel Hamborn oljemålning
Axel Hamborn oljemålning
Axel Hamborn oljemålning
Axel Hamborn oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL HAMBORN (1892-1987): "Snö på taken", signerad Hamborn, olja på pannå, ca 32x41 cm

754034

2020-03-25