Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SUZAN ETKIN (USA, född 1955): "Untitled #15", signerad och daterad a tergo Suzan Etkin 1989, blandteknik på papper, 61x46 cm
UTSTÄLLD: Anders Tornberg Gallery, Lund
754071
2020-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här