Cristos Gianakos

Cristos Gianakos
Cristos Gianakos
Cristos Gianakos
Cristos Gianakos
Cristos Gianakos
Cristos Gianakos

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CRISTOS GIANAKOS (USA, född 1934): Komposition, signerad, 1/30, färgetsning, bladmått ca 54x76 cm

754075

2020-03-29