Bok "The New Art scene", 1967
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOK, "New York: The New Art Scene, fotografier av Ugo Mulas , text by Alan Solomon, första upplaga. Holt, Rinehart and Winston, 1967, med kassett och linneomslag
Omslaget med slitage och skador
754081
2020-04-05