Bok "The New Art scene", 1967

Bok
Bok
Bok
Bok
Bok
Bok

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOK, "New York: The New Art Scene, fotografier av Ugo Mulas , text by Alan Solomon, första upplaga. Holt, Rinehart and Winston, 1967, med kassett och linneomslag

Omslaget med slitage och skador

754081

2020-04-05