Klubbat för:
23 000 SEK
6 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, stolar, 4 +4 st., Bodafors, mahogny, etikettmärkta Bodafors, höjd 91, sitthöjd 46 cm
visst slitage, klädseln med skador
754088
2020-04-05