Bertil Fridhagen stolar Bodafors

Klubbat för:

23 000 SEK

6 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, stolar, 4 +4 st., Bodafors, mahogny, etikettmärkta Bodafors, höjd 91, sitthöjd 46 cm

visst slitage, klädseln med skador

754088

2020-04-05