Biskvidocka
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KLAY & HAHN Biskvidocka, modell 176-12, tydk tillverkning, tidigt 1900-tal, huvud av biskvi, insatta blundögon, öppen mun med tunga, ledad kroppa v massa, längd ca 60 cm
åldersrelaterat slitage
754089
2020-03-30