Biskvidocka

Biskvidocka
Biskvidocka
Biskvidocka
Biskvidocka
Biskvidocka
Biskvidocka
Biskvidocka
Biskvidocka
Biskvidocka
Biskvidocka
Biskvidocka
Biskvidocka

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KLAY & HAHN Biskvidocka, modell 176-12, tydk tillverkning, tidigt 1900-tal, huvud av biskvi, insatta blundögon, öppen mun med tunga, ledad kroppa v massa, längd ca 60 cm

åldersrelaterat slitage

754089

2020-03-30