Utställningskatalog och tidning
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Derriere le Miroir, 1968, nr 171, 8 originallitografier i färg av Riopelle
"Berlin Paris 1900-1933" utställningskatalog Art Architecture Graphics Literature Design Film Musik, 1978
Derriere le Miroir: litografierna med nålstick, slitage, ursprungligen med 10 litografier
754094
2020-04-05