Utställningskatalog och tidning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Derriere le Miroir, 1968, nr 171, 8 originallitografier i färg av Riopelle

"Berlin Paris 1900-1933" utställningskatalog Art Architecture Graphics Literature Design Film Musik, 1978

Derriere le Miroir: litografierna med nålstick, slitage, ursprungligen med 10 litografier

754094

2020-04-05