Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
ALVAR OUTAKKA (1897-1951: 2 st, porträtt, akvareller, signerade, bildstorlekar 19 x 14,5 cm respektive 16,5 x 12,5 cm.
Ej examinerade ur ram, inga synliga skador.
754104
2020-04-04