Alvar Outakka akvareller

Alvar Outakka akvareller
Alvar Outakka akvareller
Alvar Outakka akvareller
Alvar Outakka akvareller
Alvar Outakka akvareller
Alvar Outakka akvareller

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

ALVAR OUTAKKA (1897-1951: 2 st, porträtt, akvareller, signerade, bildstorlekar 19 x 14,5 cm respektive 16,5 x 12,5 cm.

Ej examinerade ur ram, inga synliga skador.

754104

2020-04-04