Alfred Thörne, Stilleben med hängande fiskar

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ALFRED THÖRNE (1850-1916): Stilleben med hängande fiskar, signerad Alfr. Thörne, olja på duk, 74,5x54,5 cm

754110

2020-04-05