Severin Nilson, Kustlandskap med segelbåtar

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SEVERIN NILSON (1846-1918): Kustlandskap med segelbåtar, signerad Severin Nilson, olja på pannå av papp, 31x68,5 cm

754111

2020-04-05