Fåtölj klädd i Lotus

Fåtölj klädd i Lotus
Fåtölj klädd i Lotus
Fåtölj klädd i Lotus
Fåtölj klädd i Lotus
Fåtölj klädd i Lotus
Fåtölj klädd i Lotus
Fåtölj klädd i Lotus
Fåtölj klädd i Lotus
Fåtölj klädd i Lotus
Fåtölj klädd i Lotus
Fåtölj klädd i Lotus
Fåtölj klädd i Lotus

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, klädd i lintextilen "Lotus" för GP & Baker, träunderrede, ärmskydd,
lös sittplymå, rygghöjd ca 85, bredd ca 77 cm

Ingår i temaauktionen "Vårkänslor i ditt hem"

Slitage, slitage på textil, blekt

754113

2020-04-27