Vägglampor 1 par

Vägglampor 1 par
Vägglampor 1 par
Vägglampor 1 par
Vägglampor 1 par
Vägglampor 1 par
Vägglampor 1 par
Vägglampor 1 par
Vägglampor 1 par

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGLAMPOR, 1 par, 1960-tal, svartlackerad metall samt koppar och mässing, höjd 17 cm

saknar elsladd, mindre slitage

754120

2020-04-05