Fickur 18K

Fickur 18K
Fickur 18K
Fickur 18K
Fickur 18K
Fickur 18K
Fickur 18K
Fickur 18K
Fickur 18K
Fickur 18K
Fickur 18K
Fickur 18K
Fickur 18K
Fickur 18K
Fickur 18K

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FICKUR, 18 k guld, 1900-talets första hälft, kedja 18k, boettenr: 509445, inre boette av metal, diameter ca 50 mm, kedjans längd ca 40 cm, totalvikt ca 86 g

Slitage. skyddsglaset löst, gravering, fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

754134

2020-04-01