Pall rokokostil

Pall rokokostil
Pall rokokostil
Pall rokokostil
Pall rokokostil
Pall rokokostil
Pall rokokostil
Pall rokokostil
Pall rokokostil

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALL, rokokostil, stomme i trä med skuren dekor, höjd ca 48, 75x75 cm

Stomme med märken, klädsel med skador, slitage

754149

2020-04-01