Piedestal

Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIEDESTAL, 1900-talets slut, bl a rotfanér, beslag i mässing, skiva i grön marmor, höjd ca 119, skivan 23x23 cm

Slitage, smärre sprickor

754151

2020-04-01