Fåtöljer 1 par

Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets fjärde kvartal, stomme i betsat lövträ med rygg i metallnät, svart läderklädsel, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage

754155

2020-03-29