Georges Carette & Ernst Plank Nürnberg

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

GEORGES CARETTE, ERNST PLANK, ångmaskin, Lanterna Magica, Tyskland, Nürnberg 1910/20-tal, längd ca 17 cm

Slitage

754157

2020-03-28