Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGELPLATEAU, 1800-tal. mässing med vindruvsdekor, höjd ca 4, diameter 31 cm
Slitage, anlupet glas
754184
2020-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här