Spegelplateau 1800-tal

Spegelplateau 1800-tal
Spegelplateau 1800-tal
Spegelplateau 1800-tal
Spegelplateau 1800-tal
Spegelplateau 1800-tal
Spegelplateau 1800-tal
Spegelplateau 1800-tal
Spegelplateau 1800-tal

Klubbat för:

950 SEK

2 000 SEK

SPEGELPLATEAU, 1800-tal. mässing med vindruvsdekor, höjd ca 4, diameter 31 cm

Slitage, anlupet glas

754184

2020-03-26