Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SKÅP, 2-delat, 1800-tal, invändigt daterat 1837, överdel med hyllplan samt skedhylla, senare beslag samt gråmålat, höjd ca 226, 134x53 cm
Bruksspår, färgslitage
754188
2020-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här