Spegel art déco
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1920-tal, art déco, AB Svenska Guldlistfabriken, Karlstad, silverbemålad med gröna detaljer i ramen, 90x30 cm
Smärre slitage på färg, krön något lös, smärre avslag på nedre krön, färgbortfall på nedre krön.
754195
2020-04-01