Spegel art déco

Spegel art déco
Spegel art déco
Spegel art déco
Spegel art déco
Spegel art déco
Spegel art déco

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1920-tal, art déco, AB Svenska Guldlistfabriken, Karlstad, silverbemålad med gröna detaljer i ramen, 90x30 cm

Smärre slitage på färg, krön något lös, smärre avslag på nedre krön, färgbortfall på nedre krön.

754195

2020-04-01