Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
RUNE RYDELIUS (född 1946): Svävande gestalt, patinerad konstmassa på sockel av trä, signerad R.Rydelius, längd ca 56 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
754203
2020-03-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner