Vikskärm

Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VIKSKÄRM, 6 dlr, 1900-talets slut, Kina, med dekor av vintermotiv med kinesiska muren, höjd ca 183, 6x40 cm

Smärre skador

754227

2020-03-26