Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, England, 1800-talets andra hälft, fanérat i mahogny, svarvade ben, lådor i sargen, fothylsor i mässing, höjd ca 71, 105x60, total längd 115 cm
Nyckel finns, ytskador o fläckar
754232
2020-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här