Axel Kyhlberg 2 st akvareller

Axel Kyhlberg 2 st akvareller
Axel Kyhlberg 2 st akvareller
Axel Kyhlberg 2 st akvareller
Axel Kyhlberg 2 st akvareller
Axel Kyhlberg 2 st akvareller
Axel Kyhlberg 2 st akvareller

Klubbat för:

2 800 SEK

1 000 SEK

AXEL KYHLBERG (född 1886): (2) Blomsterstilleben, signerade och daterade 1946, akvareller, ca 51x36 cm

754236

2020-03-26