Stall med hästar oljemålning

Stall med hästar oljemålning
Stall med hästar oljemålning
Stall med hästar oljemålning
Stall med hästar oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stall med hästar, olja på duk, ca 52x68 cm

Uppfodrad på pannå

754243

2020-03-26