Oljemålningar 1800-tal kinesisk skola

Klubbat för:

1 800 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) (2): Marint motiv, olja på duk, kinesisk skola, ca 14x18 cm

Kuntoraportti

Slitge, krackelering

754244

Päivämäärä:

2020-03-28