Fotografi
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FOTOGRAFI, "Filminspelning i Göteborg 1945", pigmentbaserat HP Vivera-bläck, 2 av 25 numrerade exemplar, Bildbyrån Kamerareportage AB samlingar, bildmått ca 50 x 70 cm
Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram
754250
2020-04-06