Fotografi

Fotografi
Fotografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOTOGRAFI, "Filminspelning i Göteborg 1945", pigmentbaserat HP Vivera-bläck, 2 av 25 numrerade exemplar, Bildbyrån Kamerareportage AB samlingar, bildmått ca 50 x 70 cm

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram

754250

2020-04-06