Vägglampor ÖIA 1 par
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
VÄGGLAMPOR, 1-par, ÖIA (Örsjö Industri AB) belysning, mässing, modell 301-2, höjd ca 40, diameter ca 30 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, smärre repor på skärmarna, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
754252
Päivämäärä:
2020-04-01