Dux Giovanni vilfåtölj
Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
DUX, fåtölj "Giovanni", vilfåtölj, med steglös elmanövrering av lägen, från sitt- till liggläge, klädd i rött läder, rygghöjd ca 98, bredd ca 68
Slitage, slitage på lädret, repor på lädret, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
754262
2020-04-01