Dux Giovanni vilfåtölj

Dux Giovanni vilfåtölj
Dux Giovanni vilfåtölj
Dux Giovanni vilfåtölj
Dux Giovanni vilfåtölj
Dux Giovanni vilfåtölj
Dux Giovanni vilfåtölj
Dux Giovanni vilfåtölj
Dux Giovanni vilfåtölj
Dux Giovanni vilfåtölj
Dux Giovanni vilfåtölj
Dux Giovanni vilfåtölj
Dux Giovanni vilfåtölj
Dux Giovanni vilfåtölj
Dux Giovanni vilfåtölj

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

DUX, fåtölj "Giovanni", vilfåtölj, med steglös elmanövrering av lägen, från sitt- till liggläge, klädd i rött läder, rygghöjd ca 98, bredd ca 68

Slitage, slitage på lädret, repor på lädret, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

754262

2020-04-01