Handskrift ´Glädjens blomster´ 1905

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

HANDSKRIFT, innehåller humor, anekdoter, sägner, samhällskritik mm, tecknade illustrationer, även inklistrat mtrl, försättsblad med namn ´Hilbert Jönsson, 1905´, dekorerat klotblad

Skador: Slitage

754293

2020-03-25