Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, i form av obelisk, alabaster samt kulor i mässing, höjd ca 40 cm

Ingår i temaauktionen Grand Tour

Funktionen garanteras ej, slitage

754306

2020-03-26