Maurice Esteve färglitografi

Maurice Esteve färglitografi
Maurice Esteve färglitografi
Maurice Esteve färglitografi
Maurice Esteve färglitografi
Maurice Esteve färglitografi
Maurice Esteve färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

800 SEK

MAURICE ESTEVE (1904-2001): Komposition, färglitografi, signerad, numrerad 88/100, motivmått ca 25x29 cm

754308

2020-04-03