Figuriner Walt Disney 8 st

Figuriner Walt Disney 8 st
Figuriner Walt Disney 8 st
Figuriner Walt Disney 8 st
Figuriner Walt Disney 8 st
Figuriner Walt Disney 8 st
Figuriner Walt Disney 8 st
Figuriner Walt Disney 8 st
Figuriner Walt Disney 8 st
Figuriner Walt Disney 8 st
Figuriner Walt Disney 8 st
Figuriner Walt Disney 8 st
Figuriner Walt Disney 8 st
Figuriner Walt Disney 8 st
Figuriner Walt Disney 8 st

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, porslin, 8 st, slutet av 1900-talet, "Walt Disney Classics Collection" medföljer äkthetsintyg samt originalkartonger, numrerade undertill

Obetydligt slitage

754324

2020-04-01