Klubbat för:
1 550 EUR
Utropspris
300 EUR
KAFFEKOPPAR, 12 st, Meissen, 1900-talets första hälft, , porslin, förgylld dekor med blad och rocailler på vit och rött botten, höjd 5,5 cm, diameter 12,5 cm
754331
2020-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här