Meissen kaffekoppar

Meissen kaffekoppar
Meissen kaffekoppar
Meissen kaffekoppar
Meissen kaffekoppar
Meissen kaffekoppar
Meissen kaffekoppar
Meissen kaffekoppar
Meissen kaffekoppar

Klubbat för:

1 550 EUR

Utropspris

300 EUR

KAFFEKOPPAR, 12 st, Meissen, 1900-talets första hälft, , porslin, förgylld dekor med blad och rocailler på vit och rött botten, höjd 5,5 cm, diameter 12,5 cm

754331

2020-03-29