Gunnar nylund stengods Rörstrand 3 st

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR NYLUND, stengods, 3 st, Rörstrand, bestående av: 1 vas "Carolina" samt två vaser, varav en med hänkel, stengods, glaserat, samtliga signerade undertil, höjd ca 10,19 sam carolina ca 22,5 cm

Bruksslitage

754333

2020-04-01