Klubbat för:
85 EUR
Utropspris
150 EUR
AIMO OKKOLIN, skål, "Näckros" , 1960-/70-tal, signerad Aimo Okkolin Riihimäen Lasi Oy, blå/lila fasetterad kristall, diameter 14,7 cm, höjd 10,3 cm.
Ett större nagg/skada
754346
2020-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här