Jan Håfström Mr Walker

Jan Håfström Mr Walker
Jan Håfström Mr Walker
Jan Håfström Mr Walker
Jan Håfström Mr Walker
Jan Håfström Mr Walker
Jan Håfström Mr Walker

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Mr Walker", signerad daterad Jan Håfström 2003, numrerad, färglitografi, bladmått ca 74x62 cm

Oramad

754353

2020-03-27