Bordslampor

Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPOR (2) 1 par, 1970/80-tal, märkta Frandsen, kromade trumpetformade, höjd ca 50 cm

Slitage, funktionen garanteras ej

754360

2020-04-01