Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
ARKIVHURTS, 1900-talets mitt, 4 lådor, ek, höjd ca 130 samt 69x50 cm
En del fukstskador, bruks och åldersrelaterat slitage
754363
2020-04-01