Max Mikael Book färglitografi

Max Mikael Book färglitografi
Max Mikael Book färglitografi
Max Mikael Book färglitografi
Max Mikael Book färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

MAX MIKAEL BOOK (född 1953): Kompisition med figur, signerad Max Book ´90, numrerad 18/250, ca 49x69 cm

ej examinerad ur ram

754370

2020-04-06